Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

Сінєльнікова Тетяна В'ячеславівна  - кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії та методики практичної психології

Я закінчила Одеський педагогічний коледж, і це було реальне прокачування різних творчих скилів. Ми багато займалися арт-терапією: малювали, ліпили, танцювали і співали. Потім був наш Педагогічний університет імені Ушинського, який на багато років став для мене наукової колискою. Я закінчила аспірантуру (і це був потужний челлендж) і захистила дисертацію на тему «Тренінгові технології в системі професійної підготовки психолога». З дисертації і почалася моя подорож у світ психологічних тренінгів. Я з вдячністю згадую цей період, через те, що зараз багато розробляю і проводжу тренінгів, і вчу цього своїх улюблених студентів.

Я працюю на кафедрі теорії та методики практичної психології і ми готуємо практичних психологів. Мої студенти надихають мене на розробку цікавих і корисних курсів. Зараз я викладаю курси: «Основи психологічного тренінгу» і «Основи піскової терапії».

Наша Життя постійно змінюється, і це навчило мене не прив'язуватися до якихось девізів. Швидше, це побажання собі і іншим: «Живи, Дихай, Відчувай, Насолоджуйся»

Я думаю, що психолог повинен любить читати. Абсолютно різні книги. Це і загальна психологія, і З. Фрейд, і К. Юнг, і Ю. Гіппенрейтер, і І. Ялом ... Це і А. Сент-Екзюпері, і С. Цвейг, і С. Моєм ... Це і міфи, це і Біблія ....

Психологія - це мрія з дитинства. Всі люди на моєму шляху були мені Вчителями і я їм вдячна!

Найголовніше, що я хотіла б донести до студента або будь-якої людини, яка осягає психологію? Любити і берегти себе. І тоді ти зможеш полюбити і подбати про інше

«Чарівні» слова, які завжди можна і потрібно говорити будь-якій людині, яка потребує допомоги? - Я люблю тебе! І ці слова, які творять диво в будь-якій ситуації.

Чим я найбільше пишаюся? Я б хотіла перефразувати це питання. Чим я найбільше насолоджуюся? Своїм сьогоднішнім днем)

Найскладнішим в психології було починати працювати з клієнтами. Страх нашкодити людині

Який, зовсім не характерний для вас, вчинок ви коли-небудь робили? - Зараз намагаюся робити такі вчинки кожен день. Тому що я зрозуміла, що можу бути різною.

Опишіть своє найбільше досягнення і найбільш вражаючий провал? - Це питання непросте ... Думаю, що наші помилки, як медаль, мають ще й зворотний бік. І якщо ми зрозуміємо про що ця сторона - це стане нашим надбанням.

Яку найбільш цінну пораду ви коли-небудь отримували? А яка була найгіршою? - Пам'ятаю якось в юності послухалася поради редактора якогось глянцю. Щось типу про еклектику і багатошаровість в одязі. Пам'ятаю, що в той день одяглася дуже безглуздо :) Зараз посміхаюся, згадуючи цей випадок.

Найкраще, коли люди не дають ради, коли їх не просять :)

Я люблю свій вік, але зі студентами завжди відчуваю себе дуже юною!

Мене захоплюють відкриті, легкі люди, з якими цікаво. І ще сміливі - люди, які змінюють Світ!

Які ваші найсильніші якості? Доброта і креативність.

Які навички ви хотіли б освоїти і чому? Різні мови. Це сприяє розумінню між людьми.

Як ви уявляєте собі ідеальний день? День, коли ти подорожуєш з близькими людьми. Але це всього лише один з тисячі варіантів. Можна просто сидіти під пледом, пити каву і розмовляти

Чого б Ви ніколи не зробили в житті? Здатна на все)))

Які поради Ви можете дати новачкам (співробітникам, читачам)? Це побажання словами матері Терези «Якщо хочеш змінити світ - йди додому і люби свою сім'ю».

sinelnikova

sinelnikova4

sinelnikova5