Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

Коваль Катерина Iгорiвна – старший викладач кафедри теорiї та методики практичної психології

Викладає курси:

  1. Психологічний спецпрактикум по спецкурсах
  2. Соціальна психологія
  3. Основи психокорекції

Основними напрямами наукових досліджень є: тілесно-орієнтована психотерапія, бодинаміка, ЕМДР-терапія травми, арт-терапія в роботі з дітьми, дослідження професійних ролей практичного психолога.

За науковою проблематикою опубліковано 12 наукових робіт.

Контактна інформація:

Телефон: +380506757777

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/kate.koval.14

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Koval

 Освіта: в 1999 році закінчила загальноосвітню школу №72 з художно-естетичним ухилом. В 2004 році закінчила магістратуру Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д.Ушинского за спеціальністю «практична психологія, викладач психології». Маю 20-річний акторський досвід. Це моє хоббі, що стало другою професією.

З 2011 по 2019 отримала додаткові спеціалізації:

  • з тілесно-орієнтованої психотерапії (Інститут бодинаміки, Данія) та отримала кваліфікацію бодинаміста-практика та тестувальника повної карти тіла;
  • з піскової терапії (Санкт-Петербург),
  • з арт-терапії (Київ), маю професійне членство в асоціації арт-терапевтів України;
  • перинатальної психології (Одеса);
  • травматерапії методом EMDR (Австрія, Німеччина). Пройшла сертифікацію в методі EMDR, отримала кваліфікацію психотерапевта та являюсь членом Украінської асоціації EMDR терапевтів

У 2008 році закінчила аспірантуру в ПДПУ ім.К.Д.Ушинського

З 2006 по 2018 роки працювала психологом та педагогом школи раннього розвитку та естетичного виховання «Світ навколо»

З 2014 року маю клієнтську практику. Являюсь співробітником на волонтерських засадах Благодійного фонду Святого Павла, психологом Волонтерської психологічної служби.

Тренер міжнародного проекту «U-LEAD з Європою»

Психолог Одеського територіального центру Київського району

Моє кредо: «Що нас не вбиває, те робить нас сильнішими»

Психологічна література, яку на мою думку, треба прочитати: Вивчаючи психологію, треба в першу чергу ознайомитися з трудами корифеїв психологічної науки: З. Фрейда, К.Г.Юнга, Е. Фрома, Л.С.Виготського. Моєю улюбленою книгою більш практичної спрямованості, яку я незмінно рекомендую своїм студентам, що починають знайомство з психологічної наукою, є книга І. Ялома «Когда Ницше плакал».

Чому я обрала цю професію: Я зацікавилася психологією ще у школі, коли почала ставити собі запитання «чому люди так вчиняють?» І мені захотілося досліджувати це питання далі, розібратися в тому, чим керуються люди у своїх діях, та навчитися давати підтримку тим, хто її потребує.

Люди, які вплинули на мій вибір професії та шлях у ній: Так, були люди, які вплинули на мій вибір професії. Це люди, які спонукали мене до самоаналізу та аналізу оточуючого середовища. Це мої батьки, друзі, кохані, вчителі, і всім їм я безмежно вдячна за досвід контакту і взаємодії.

Найголовніше, що я би хотіла донести до студента та будь-якої людини, що вивчає психологію: Інколи може бути складно, деколи – незрозуміло, часом навіть страшно. Головне – мати цікавість. Зацікавленість у пізнанні призведе до радощів відкриття! Особливо під супроводом досвідченого психотерапевта). Власна терапія – це обов’язкова умова підготовки професійного психолога.

«Чарівні слова», які можна і треба говорити людині, що потребує психологічної допомоги: Я дуже часто кажу своїм клієнтам таку річ: «Ви – найголовніша людина у своєму житті». Полюбити себе, прийняти, дозволити, пожаліти, захотіти, зробити … У цій фразі кожен почує своє, але ключ до змін на краще – це любов!

Чим Ви більш за все пишаєтесь? Більш за все я пишаюся тим, що можу бути поряд з тими, кому це необхідно і ділитися своїми знаннями та теплом своєї душі!

Які Ваші найсильніші якості? Розсудливість, доброзичливість