Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

До вашої уваги - творча робота студентки-психолога Соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського Елізабет Зубрицької, предствлена в межах конкурсу "Коронавірус на кушетці у психолога". Окрім того, що Елізабет подивилася на Covid-19 з несподіваного боку, та ще й у віршованій формі і навіть у форматі відеоролика.

В конкурсі "Коронавірус на кушетці психолога", що був оголошений серед студентів-психологів Університету Ушинського. переможцем в номінації "Професійна емпатійність" стала студентка Юлія Король із казкою "Хлопчик з Короною". ВІтаємо дипломантку та уважно читаємо...

Ви пам'ятаєте про наш конкурс "Коронавірус на кушетці психолога", що був оголошений серед студентів-психологів, коли топ-темою і топ-бідою усього світу став коронавірус. Наші студенти відгукнулися на тему та подивилися на пандемію та її головного антигероя очима психологів. Ми знайомимо вас із нашими дипломантами. 

Козинська Дар’я (42 група, спеціальність «Психологія») стала переможцем в номінації "Оптимістична соціальна позиція". Тож, знайомимося з роботою...

Ще в юності, захоплюючись фігурою Зигмунда Фрейда, я пристрасно мріяла відвідати його будинок-музей у Відні. Будинок на вулиці Берггассе, 19 вабив мене можливістю доторкнутися до легенди психоаналізу.

Ну що ж мрії повинні збуватися .... і ось я вже там: щаслива і схвильована. І ось тут-то і виявилося, що справжні «фрейдівські багатства» там відсутні ... ОМG !!!