Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

"Сонце світить для всіх!", - мудрість античного світу і наша місія!

Ласкаво просимо в світ психологічної освіти Університету Ушинського в Одесі!

Що може бути цікавіше для людини, ніж сама людина, - світ її мислення й поведінки, емоцій, уяви, стосунків?

У наших стінах ви зможете отримати як класичну вищу освіту (стати бакалавром, магістром або навіть присвятити себе науці й отримати наукові ступені), так і просто стати психологічно освіченою людиною, що володіє секретами регулювання внутрішнього і зовнішнього світу!

Це тільки вважається, що психологія в Одесі й в Україні - наука відносно молода. Історія психологічної освіти в університеті Ушинського почалася в епоху психологічного буму - в кінці 19 століття, тобто більше, ніж 120 років тому.

З розвитком психології та психологічної освіти на початку XX століття на півдні України пов'язані імена корифеїв світової науки - Миколи Ланге, Сергія Рубінштейна, Давида Елькіна, Євгенія Шевальова (учня Володимира Бехтерева), Мойсея Вульфа, Якова Когана, Абрама Халецького та інших. Деякі з них зіграли ключову роль в еволюції вітчизняної медицини, психотерапії, практичної психології (зокрема - психоаналізу), але більшості ми зобов'язані виникненням наукових робіт й відкриттів, педагогічної роботи та перекладів великих психологів (зокрема Зигмунда Фрейда).

І сьогодні Університет Ушинського, ректором якого є професор психологічних наук, академік Олексій Чебикін, - один з лідерів української наукової, фундаментальної та практичної психології.