Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

26 листопада 2020 року в межах проєкту «Новій українській школі – новий учитель» відбувся плановий онлайн-семінар «Розробка компонентів професійного профілю учителя», який організовано БФ «Інститут розвитку освіти» за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні у співпраці з Південноукраїнським національним педагогічним університетом ім. К. Д. Ушинського.

Експертну групу Університету Ушинського очолив ректор, академік Олексій Чебикін. До її складу увійшли провідні фахівці у галузі педагогіки та психології - доктори педагогічних наук, професори Світлана Скворцова, Ірина Княжева, Інна Богданова, Олексій Листопад, Олександра Ордановська, Галина Ніколаї, Тетяна Осипова, кандидати психологічних наук, доценти Ірина Пивоварчик і Оксана Кузнєцова.

Яким бути вчителю майбутнього? Які властивості – ключові в його особистості та професійному профілю? Обговорення викликало жваву дискусію та поставило перед учасниками проєкту низку актуальних питань що потребують уточнення та роз’яснення.