Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

Сьогодення України потребує сили, єдності та стійкості, тому наразі надзвичайно важливо не панікувати й акумулювати сили для підтримки родини та країни. 20 березня 2022 року соціально-гуманітарним факультетом Університету Ушинського й Освітнім науково-інформаційним та культурним центром Держави Ізраїль було організовано відкритий просвітницько-практичний захід на платформі ZOOM. Професор Арієльського університету, PhD із психології Ефраім Сем’юель Гроссмана (Dr. Ephraim Samuel Grossman) провів лекцію на тему: «Перша допомога при стресових ситуаціях». На зустрічі були присутні викладачі, аспіранти, здобувачі спеціальності "Психологія".

У ході зустрічі лектор зазначив, що важливо спочатку працювати з фізичним станом (допомогти відчути особистості підтримку «тут і тепер»), потім перейти до наступного когнітивного етапу, щоб мозок людини зміг аналізувати, працювати більш структуровано (відповідати на прості запитання: "Як твоє ім’я? Де ти знаходишся? Що сталося за кілька хвилин до події?" тощо) і тільки опісля доцільно визначити та працювати з емоційними реакціями на подію.

Важливо пам’ятати, що корабель не тоне на воді - він тоне, коли вода потрапляє всередину нього! Тому надважливим є те, що ми впускаємо всередину. Будь ласка, бережіть свій внутрішній світ і піклуйтесь про власне психологічне здоров’я.
Україна понад усе!

psy20222

psy2022

psy202222