Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ-2021!
 

21 травня 2021 року з 14.00 до 17.00 у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбудеться «ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ-2021».

У Вас буде можливість отримати відповіді на запитання щодо особливостей вступу на навчання до університету. Представники факультетів/інститутів/відділень/кафедр і приймальної комісії відповідатимуть на Ваші запитання.

У зв`язку з пандемією про формат проведення заходу буде повідомлено додатково на сайті університету.

Чекаємо на Вас!

Для участі у другому етапі Конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Педагогічна та вікова психологія» просимо до 15 лютого 2021 року надсилати в електронному та паперовому варіанті конкурсні роботи переможців І туру


11 січня 1842 року народився так званий батько світової психології як науки Вільям Джеймс – класичний представник американської філософії і психології, засновник прагматизму і функціоналізму. І хоча в одній з праць автор називає себе нездарою, а психологію - неіснуючою наукою, але Вільям Джеймс - єдиний психолог, який двічі ставав президентом Американської психологічної асоціації - в 1894 і в 1904 роках за чималі заслуги….


Назва до тексту – це цитата з виступу доктора психологічних наук, професора, Почесного професора Віля Еммануїловича Чудновського на 70-річному ювілеї Лідії Іллівни Божович. Віддана учениця Льва Виготського, теоретик і практик в галузі психології особистості та психології розвитку, за деякими даними народилася 11 січня. За іншими - наприкінці жовтня. Але як би не було, привід згадати Лідію Божович - це розширити свої знання про етапи розвитку особистості. 

Шановні викладачі психології та суміжних дисциплін, й студенти денного відділення, - до вашої уваги, розклад зимової екзаменаційної сесії!

8 січня народився Карл Ренсом Роджерс. У своїй найпопулярнійшій книзі «Становлення особистості» автор розповідає про своє дитинство і шлях до психології. Зізнається, що не впевнений в тому, як назвати напрямок його теорії, але впевнений, що це щось близьке до феноменології, екзистенціалізму та особистісно-орієнтованої терапії. Його життєвий шлях – це доказ основної ідеї гуманістичної психології, а саме – ствердження здатності людини до самоактуалізації.

 
Завідувачка кафедри теорії та методики практичної психології Університету Ушинського (Одеса) щиро вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!  

11 грудня 2020 року в Університеті Ушинського відбудеться День Абітурієнта-2021.Це ваш день, наші майбутні студенти - питайте, дізнавайтесь, знайомтесь! 

Стали відомі терміни всіх етапів зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році. Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого й триватиме до 5 березня.

Шановні здобувачі ступеню магістр психології в Університеті Ушинського, ознайомтеся з розпорядженням декана соціально-гуманітарного факультету Анатолія Фурмана щодо часу проведення процедури захисту. 

Напередодні в  Zoom пройшов семінар  «Особливості організації та проведення ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН» для Одеської області України.

26 листопада 2020 року в межах проєкту «Новій українській школі – новий учитель» відбувся плановий онлайн-семінар «Розробка компонентів професійного профілю учителя», який організовано БФ «Інститут розвитку освіти» за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні у співпраці з Південноукраїнським національним педагогічним університетом ім. К. Д. Ушинського.

Викладачі психології Університету Ушинського Тетяна Сінєльнікова та Світлана Ситнік та їхні підопічні-магістранти Влада Борисенко та Олена Орищенко спілкуються із школярами про агресію.

19 листопада відбувся плановий онлайн-семінар «Розробка компонентів професійного профілю учителя», який організовано БФ «Інститут розвитку освіти» за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні спільно з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В.Гнатюка.

Шановні студенти Університету Ушинського! До вашої уваги - офіційний електронний додаток Монуфр, який належить до електронної системи звітності та управління фінансовими ресурсами установ освіти.