Психологічна освіта в Університеті Ушинського

Facebook Instagram Youtube   

25 липня лікар-психотерапевт Олександр Стражний провів для психологів та лікарів навчальний семінар та сертифікацію з авторського методу «Біосуггестивна терапія» для корекції і лікування психосоматичних розладів.

В Університеті Ушинського лікар-психотерапевт Олександр Стражний провів для психологів та лікарів навчальний семінар з авторського методу «Біосугестивна терапія».

Учасниками семінару виступили викладачі кафедри теорії та методики практичної психології, кафедри загальної та диференціальної психології, а також фахівці Центру медичної та психологічної реабілітації військовослужбовців, аспіранти та докторанти.

Семінар було присвячено ознайомленню з методом біосугестивної терапії як ефективним психотерапевтичним прийомом, спрямованим на позбавлення людини від психосоматичних розладів, відновленню психологічного комфорту й гарного самопочуття.

Учасники семінару долучилися до професійного співтовариства фахівців БСТ Угорщини, України, США,  Австрії та домовились про подальшу співпрацю та обмін досвідом.

biosuggg

biosuggg4

biosuggg5

biosuggg6

biosuggg7

biosuggg8

 

Шановні здобувачі освіти!

В Університеті Ушинського у період з 20 травня по 30 травня 2020 року проводитиметься «Тиждень якості освіти», у межах якого відбудеться онлайн опитування здобувачів освіти.

Запрошуємо взяти участь у цьому дослідженні студентів першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти, а також аспірантів денної та заочної форм навчання за всіма освітньо-професійними та освітньо-науковими програмами.

Під час анкетування у вас буде можливість висловити особисту думку щодо якості надання освітніх послуг за результатами навчання у другому семестрі 2019/2020 н.р.

Дослідження відповідає вимогам конфіденційності.

Для отримання об’єктивного зворотного зв’язку та підвищення якості освітнього процесу академічній спільноті Університету Ушинського дуже важлива думка кожного з вас.

Для участі в опитуванні необхідно перейти на сторінку інформаційної системи ІАСУ МОНУ за посиланням, до розділу «Опитування», увести серію і номер паспорта (приміром НМ123456), натиснути «Вхід».

Дякуємо всім за щирі відповіді!

Напередодні підведено підсумки конкурсу в галузі «Загальна та соціальна психологія», проведеного в Херсонському державному університеті.

Студент соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського Іван КРИШТАЛЕВИЧ - переможець Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія»

Увага! КОНКУРС ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ
на соціально-гуманітарному факультеті
Університету Ушинського
«КОРОНАВІРУС НА КУШЕТЦІ У ПСИХОЛОГА»

23 квітня свій професійний день святкують психологи України! 

Університет Ушинського, наші численні психологи та викладачі психології, вітають колег, а також власних учнів, що стають справжніми професіоналами та науковцями!

Бажаємо зберігати психічне здоров'я, бути натхненними, чуйними, але разом з тим, професійно стриманими, тонкими знавцями людської природи та життєвих ситуацій! Успіхів, результатів, добробуту, щастя!

 

Шановні студенти, що здобувають вищу освіту за спеціальностями Психологія й Журналістика на заочній формі навчання, а також педагоги та всі особи, які зайняті в навчальному процесі соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського, будь ласка, ознайомтеся зі змінами в графіку навчального процесу на 2020 рік.

З 12 березня студенти соціально-гуманітарного факультету (так само й всіх інших факультетів) Університету Ушинського навчаються дистанційно.

20 лютого було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади навчального року 2019/2020.

Наше студентське самоврядування організувало ярмарок на Масляну.

16 грудня група студентів Соціально-гуманітарного факультету зібралась для поїздки в дитячий будинок, щоб подарувати діткам справжнє свято!

Для студентів та викладачів Соціально-Гуманітарного факультету Університету Ушинського відбулося відкрите заняття й одночасно методичний семінар на тему "Європейська вища освіта".

Пізнавально-ігрова форма сприйняття інформації- мабуть, найкраща не тільки в дитинстві.

Професор кафедри теорії та методики практичної психології Леонід Велітченко - людина незвичайна і творча. Тож, на свій День народження запросив нас на незвичайну лекцію!